Stanovy OZ malíček

Stanovy OZ malíček

Ciel'om nášho občianskeho združenia je podpora rodín s predčasne narodenými deťmi a detí s rizikovým vývinom a poskytovanie informácií, poradenstva a rôznych foriem podpory v zložitej životnej situácii po predčasnom pôrode.

Naše občianske združenie pôsobí ako platforma umožňujúca rodičom predčasne narodených detí zdieľať skúsenosti, najnovšie odborné poznatky a informácie. Sprostredkúva tiež rodičom predčasne narodených detí kontakty na osoby a in$inštitúcie pôsobiace v tejto oblasti, organizuje stretnutia rodičov, príbuzných, širokej verejnosti a odborníkov na problematiku predčasne narodených detí. OZ malíček spolupracuje s odborníkmi z radov neonatológov, gynekológov, psychológov, detských neurológov, pediatrov a ďalších lekárskych profesií.

Základným dokumentom združenia sú jeho stanovy, vďaka ktorým môže vykonávať svoju činnosť a kde sú všetky potrebné náležitosti jeho fungovania vrátane podmienok členstva . Využite možnosť stať sa členom a buďte súčasťou „života“ malíčka.

Stanovy OZ malíček nájdete TU .

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.