Pripojte sa do klubu priateľov predčasniatok

Pripojte sa do klubu priateľov predčasniatok

  • 22.08.2020

Hovorí sa, že priatelia sú ako rodina, ktorú si vyberáme sami. Radosti sa spoločným prežívaním zdvojnásobujú a bremeno starosti sa rozdelí napoli. A preto sme tu pre vás aj my - podávame pomocnú ruku v ťažkých chvíľach, tešíme sa s vami z každého malého či väčšieho pokroku a pomáhame vytvárať podmienky, ktoré zlepšujú dni, týždne či mesiace po predčasnom príchode na svet tých najmenších.

Malíček pre každého

Naše OZ malíček je rodičovská organizácia združujúca rodiny a priateľov predčasne narodených detí. Máme otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko: či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko, sami ste sa narodili predčasne, predčasne narodené bábätko má niekto z vašej rodiny, blízkych a vy ste mu zároveň oporou, ste zdravotník/-čka alebo sa k nám chcete pridať ako podporovateľ/-ka či dobrovoľník/-čka. Alebo vám je táto téma jednoducho blízka a chcete byť súčasťou našej purpurovej rodiny. Všetci ste v nej srdečne vítaní.

Buďte stále “v obraze”

Ako členov nášho Klubu priateľov predčasniatok vás budeme pravidelne aj prostredníctvom nášho newslettera informovať o našich podujatiach, aktivitách, ale aj o novinkách, ktorými pomáhame vytvárať lepší štart do života predčasne narodeným deťom a ich rodinám. Taktiež budete môcť využívať výhody, ktoré pre členov klubu poskytujú naši partneri, ale zároveň sa budete môcť spolupodieľať na napredovaní či napĺňaní našich cieľov a vízií vlastnými skúsenosťami, námetmi či pripomienkami.

Ako na to?

Členom Klubu priateľov predčasniatok sa môžete stať vyplnením online prihlášky a úhradou členského poplatku 10 eur/rok. Ten sa platí raz ročne a platí na celý daný kalendárny rok - váš príspevok môžete poslať na naše malíčkovské číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 2186 2077. Do poznámky prosím uveďte heslo: CLENSKE.

Základné pravidlá

Odoslaním prihlášky sa dobrovoľne prihlasujete za člena našej rodičovskej organizácie OZ malíček. Zároveň vyhlasujete, že ste bol/bola oboznámený/á s oficiálnymi Stanovami OZ malíček , súhlasíte s nimi a budete dodržiavať z nich vyplývajúce členské povinnosti. Ste si vedomý/á, že z občianskeho združenia môžete na základe slobodného uváženia kedykoľvek vystúpiť. Uhradené členské pre daný kalendárny rok je nevratné.

Ďakujeme! Nie ste v tom sami.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.