Staňte sa súčasťou malíčka

Staňte sa súčasťou malíčka

  • 19.05.2022

Využite možnosť stať sa členom OZ malíček a buďte súčasťou „života“ nášho združenia. V týchto dňoch môžete využiť možnosť základného členského poplatku, alebo rozšíreného, našim členom sa môže stať naozaj každý.

Malíček pre každého

Naše OZ malíček je rodičovská organizácia združujúca rodiny a priateľov predčasne narodených detí. Máme otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko: či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko, sami ste sa narodili predčasne, predčasne narodené bábätko má niekto z vašej rodiny, blízkych a vy ste mu zároveň oporou, ste zdravotník/-čka alebo sa k nám chcete pridať ako podporovateľ/-ka či dobrovoľník/-čka. Alebo vám je táto téma jednoducho blízka a chcete byť súčasťou našej purpurovej rodiny. Všetci ste v nej srdečne vítaní.

Ako na to?

Jednými z nás sa môžete stať vyplnením online prihlášky a úhradou základného členského poplatku vo výške 10 eur ročne alebo rozšíreného poplatku vo výške 20 eur ročne. Poplatok sa platí raz ročne a platí na celý daný kalendárny rok, v prípade záujmu kliknite na nasledujúci odkaz, kde nájdete aj: PRIHLASOVACÍ FORMULÁR .

Listujte s nami

Ako členovia našej rodičovskej organizácie od nás v rámci základného (10 eur) a rozšíreného ročného členského (20 eur) obdržíte 2x ročne časopis Malíček (v prípade základného členstva v elektronickej podobe, v prípade rozšíreného vám zašleme časopis v printovej verzii poštou), ktorý je sprievodcom skrz cenných informácií zo sveta predčasne narodených detí, ale aj - v prenesenom význame - priateľom, ktorý povzbudí pod heslom #niestevtomsami. Na svoje si prídu aj odborníci či rodičia starších detí, obsahu nechýba zaujímavé čítanie v rozhovoroch s odborníkmi a odborníčkami, ale aj povzbudivé a motivujúce príbehy malých bojovníkov a ich rodín. Členovia v rámci rozšíreného členstva od nás navyše na jeseň obdržia aj darček pri príležitosti Svetového dňa predčasne narodených detí.

Buďte stále “v obraze”

Všetkých našich členov pravidelne informujeme prostredníctvom newslettera o našich podujatiach, aktivitách, ale aj o novinkách, ktorými pomáhame vytvárať lepší štart do života predčasne narodeným deťom a ich rodinám a získate tiež prístup k cenným informáciám prostredníctvom edukatívnych rozhovorov s odborníkmi z oblasti zdravotníctva. Budete môcť využívať aj výhody, ktoré pre malíčkovské rodiny poskytujú naši partneri (Hyperbarické centrum Oxymed Piešťany - platí pre externých klientov mimo rehabilitačných pobytov, 20% zľava na všetky položky eshopu hanashop.sk bez podmienky minimálneho nákupu, zľavový kód bude súčasťou mailu s potvrdením registrácie), ale zároveň sa budete môcť spolupodieľať na napredovaní či napĺňaní našich cieľov a vízií vlastnými skúsenosťami, námetmi či pripomienkami.

Pomáhajte s nami

Okrem členstva sa na podpore našej činnosti môžete podieľať aj napr. háčkovaním v rámci projektu Pomáhame srdcom , podporou nákupom cez internet , pomôcť môžete svojim časom ako dobrovoľník či dobrovoľníčka a podporiť nás môžete aj finančne .

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate robiť svet predčasne narodených detí lepším a krajším.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.