Partneri projektov

Partneri projektov

V OZ malíček pomáhame už dlhodobo predčasne narodeným deťom a ich rodinám. Mnohokrát by to však nešlo bez spolupráce a podpory našich partnerov, vďaka ktorým dokážeme robiť veľké veci pre tých najmenších.

Ďakujeme preto spoločnostiam, ktoré sa s nami počas uplynulých rokov podieľali na realizácii našich projektov, na plnení našich cieľov, na približovaní k našej vízii, aby predčasne narodené deti boli so svojimi rodičmi už od začiatku a aby sa prítomnosť rodiča považovala za súčasť tej najlepšej starostlivosti.

Úspechy, ktoré nás posúvajú vpred, dosahujeme spoločným úsilím a veľmi si vážime každú spoločnú aktivitu, vďaka ktorej dokážeme zmierňovať dôsledky predčasného pôrodu pre bábätká a ich rodiny, prekonávať prekážky spojené so skorým príchodom predčasniatok na tento svet a pomáhať týmto rodinám žiť čo možno najplnohodnotnejší život. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, ďalšie spoločné projekty, výzvy a ciele v pomoci bábätkám do dlane.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.