Staňte sa našim členom

Staňte sa našim členom

Naše OZ malíček je rodičovská organizácia združujúca rodiny a priateľov predčasne narodených detí. Máme otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko: či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko, sami ste sa narodili predčasne, predčasne narodené bábätko má niekto z vašej rodiny, blízkych a vy ste mu zároveň oporou, ste zdravotník/-čka alebo sa k nám chcete pridať ako podporovateľ/-ka či dobrovoľník/-čka. Alebo vám je táto téma jednoducho blízka a chcete byť súčasťou našej purpurovej rodiny.

Všetci ste v nej srdečne vítaní.

V roku 2023 môžete využiť možnosť základného členského poplatku, alebo rozšíreného, vďaka ktorému Vám o.i. dvakrát ročne zašleme časopis Malíček a malý darček pri príležitosti novembrového Svetového dňa predčasniatok.

Naším členom sa môže stať ktokoľvek, kto je priateľom predčasne narodených detí.
Je to úplne jednoduché:

1.krok: Rozhodnutie

Áno, chcem sa stať členom OZ malíček, byť informovaný o jeho aktivitách a získať exkluzívny prístup k materiálom združenia.

2.krok: Výber členstva

a/základné členstvo – 10 eur

  • zľava do Hyperbarického centra v Oxymed Piešťany (platí pre externých klientov mimo rehabilitačného pobytu),
  • 2x ročne pdf časopisu Malíček,

b/ rozšírené členstvo – 20 eur

  • zľava do Hyperbarického centra v Oxymed Piešťany (platí pre externých klientov mimo rehabilitačného pobytu),
  • jarné vydanie časopis Malíček poštou,
  • jesenné vydanie časopisu Malíček s malou pozornosťou pri príležitosti Svetového dňa predčasne narodených detí poštou.

3.krok: Vyplnenie dotazníka Chcem sa stať členom OZ malíček

4.krok: Zaplatenie poplatku

Poplatok sa platí raz ročne a platí na celý daný kalendárny rok - váš príspevok pošlite na naše malíčkovské číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 2186 2077. Do poznámky prosím uveďte heslo CLENSKE.

5.krok: Blahoželáme, úspešne ste sa prihlásili do rodiny OZ malíček!

Odoslaním prihlášky sa dobrovoľne prihlasujete za člena našej rodičovskej organizácie OZ malíček. Zároveň vyhlasujete, že ste bol/bola oboznámený/á s oficiálnymi Stanovami OZ malíček , súhlasíte s nimi a budete dodržiavať z nich vyplývajúce členské povinnosti. Ste si vedomý/á, že z občianskeho združenia malíček môžete na základe slobodného uváženia kedykoľvek vystúpiť. Uhradené členské pre daný kalendárny rok je nevratné.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.