Kristián

Kristián

Toto bolo moje druhé tehotenstvo. Všetko bolo v poriadku až do dňa, kedy som začala krvácať. Gynekológ zistil, že sa otváram a skracuje sa mi krčok. Nasledovala okamžitá hospitalizácia. Vydržali sme takto týždeň.

Syn Kristián sa nám narodil v 24. týždni tehotenstva s váhou 650 g. A začal pre nás ten najťažší boj, ale môžem s hrdosťou napísať, že tak, ako sa poponáhľal na tento svet, tak bojoval ako najväčší hrdina a zvíťazil - a vlastne - do dnes hrdinsky bojuje.

Prekonali sme toho za tých 112 dní strávených v nemocnici veľmi veľa, zvládol tri operácie, prekonal mnoho infekcií, ale nikdy to nevzdal - tak, ako sme to nevzdali ani my.

Teraz má náš šibal už 16 mesiacov a je to jeden úžasný, zdravý chlapec, štvornožkuje, ,stavia sa, sedí. Najviac ho bavia kvetiny a žalúzie, s čím nie je stotožnená mamina:-)

Je to dar od Boha, že aj napriek tomu, že sa narodil na hranici života a smrti, sa z toho dokázal dostať a je zdravý.

Samozrejme, ďakujeme aj nemocnici v Nových Zámkoch, pretože bez nich by som tieto riadky nepísala. Pani primárka a celý jej tím neonatológie sú anjeli.

Ďakujeme!

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.