Časopis

Časopis

Jednou z aktivít OZ malíček je vydávanie časopisu pre svet predčasne narodených detí. Určený je najmä rodičom predčasniatok v nemocniciach, na svoje si prídu aj kolektívy na neonatologických oddeleniach, informácie ocenia i rodiny, ktoré si svojich bojovníkov užívajú už plnými dúškami doma. Pod heslom #niestevtomsami, je cieľom v prenesenom význame stáť pri tých, ktorých sa problematika predčasniatok týka. Obsahovo i graficky spracované cenné informácie, rozhovory s odborníkmi, povzbudivé príbehy malých bojovníkov a ich rodín i pútavé čítanie z problematiky predčasniatok, vychádza na 40 stranách 2x ročne. Prelistujte sa s nami čítaním "do života".

Časopis "malíček" je sprievodcom skrz cenných informácií pre Vás, rodičov predčasne narodených detí v nemocniciach, ale aj - v prenesenom význame - priateľom, ktorý Vás povzbudí, pretože #niestevtomsami.

Na svoje si však prídu aj odborníci i rodičia starších detí, obsahu nechýba zaujímavé čítanie v rozhovoroch s odborníkmi a odborníčkami, ale aj povzbudivé a motivujúce príbehy malých bojovníkov a ich rodín.

Časopis je od nás k dispozícii bezplatne rodičom hospitalizovaných detí na neonatologických pracoviskách, aby bol čo najbližšie tým, ktorí ho najviac potrebujú. Ak zaujal aj Vás a chcete si ho s nami listovať, staňte sa našim členom/členkou a podporte tak navyše svet predčasne narodených detí a ich rodín. Ste medzi nami srdečne vítaní.

Stačí vyplniť prihlasovací formulár a zvoliť možnosť členstva.

Prvé číslo je aj k nahliadnutiu zdarma TU.

Veríme, že sa Vám obsah i spracovanie bude páčiť, že nám zostanete verní a časopis malíček sa stane Vaším verným spoločníkom s vydaním každého nového čísla.

Dočítania, priatelia :)

Súviciaci odkaz: Staňte sa súčasťou malíčka