Pomáhajte s nami

Pomáhajte s nami

  • 09.11.2020

Aj tento rok sa pridajte k nám a oslávte spolu s nami Svetový deň predčasne narodených detí, ktorého sprievodné aktivity majú spoločného menovateľa - predčasniatka. Vyjadrite svoju spolupatričnosť a podporu všetkým predčasniatkam a ich rodinám zapojením sa do našich tohtoročných aktivít. Pomôcť môžete aj finančne.


Pridať sa k oslavám spojeným so Svetovým dňom predčasne narodených detí sa môže široká verejnosť tento rok oblečením v purpurových odtieňoch v rámci výzvy #NaseSrdciaSuPurpurove, zdieľaním svojich purpurových príspevkov medzi priateľmi, čím vznikne krásna pomyselná reťaz, ktorá nás počas celého mesiaca bude spájať a dodávať silu a radosť zo zázraku života, akým predčasne narodené deti sú.


Zapojiť sa môžete aj zdieľaním fotiek nasvietených dominánt z jednotlivých miest, ale vyjadriť svoju podporu a spolupatričnosť môže ktokoľvek aj finančne prostredníctvom darovacieho formuláru na náš účet, z ktorého OZ Malíček financuje všetky aktivity na pomoc predčasne narodeným deťom a ich rodinám.


Vďaka tejto finančnej podpore budeme môcť aj naďalej realizovať naše projekty, ktorými pomáhame zlepšovať náročný štart do života bábätkám do dlane. OZ Malíček tým napĺňa svoju víziu, aby predčasne narodené deti mohli byť spolu s rodičmi od prvej chvíle a aby prítomnosť blízkych bola vnímaná ako súčasť najlepšej starostlivosti.


Aj vďaka Vašej pomoci budeme môcť ďalej pokračovať v našich aktivitách, zabezpečovať materiálne vybavenie do perinatologických centier a neonatologických oddelení a pomáhať tak, aj vďaka Vám, tým najmenším.


Darovací formulár: https://www.malicek.sk/pomahajte-s-nami/pomahajte-financne


Ďakujeme !


(mal)

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.