Spoločná pomoc pre predčasniatka

Spoločná pomoc pre predčasniatka

  • 18.02.2021

Každé 11. dieťa sa na Slovensku narodí predčasne. Práve týmto najväčším bojovníkom je venovaná pozornosť, aktivity a celá činnosť združenia OZ malíček . Už viac ako deväť rokov pomáhame predčasne narodeným deťom a ich rodinám zmierniť následky skorého príchodu na svet týchto detičiek a pomáhať im zdolávať prekážky, ktoré sú s predčasným pôrodom spojené. Našu pomocnú ruku však môžeme podávať aj vďaka Vám.

Aj Vaša pomoc zaváži

Aby sme naďalej mohli realizovať naše projekty v pomoci predčasniatkam, napĺňať naše ciele a vízie, obraciame sa na Vás zároveň o Vašu podporu poukázaním 2% z Vašich daní z príjmu. Aj vďaka Vašej podpore budeme môcť pokračovať v našej činnosti a pomáhať spoločne s Vami robiť veľké kroky tým najmenším bojovníkom – za cestou k ich zdraviu, rodinnému šťastiu, za cestou do náručia svojich rodičov.

Pomoc, ktorá „nič nestojí“

Ide o pomoc, ktorá nezaťaží Vaše peňaženky, o podporu, ktorá sa nedotkne Vašich rodinných rozpočtov. Každoročne totiž môže každý z nás venovať časť z daní odvádzaných štátu, subjektu podľa vlastného výberu, podľa vlastného srdca.

Stačí len postupovať podľa krátkych krokov, ktoré sme pre Vás spracovali v prehľadnom popise, kde nájdete aj potrebné formuláre: https://www.malicek.sk/pomahajte-s-nami/2-z-dani

Vďačnosť od sŕdc

Ak ste tak už urobili aj v predošlých rokoch, patrí Vám naša veľká vďaka. Vďaka za každého rodiča, ktorý si prešiel či aktuálne prechádza neľahkou cestou so svojim bojovníkom po predčasnom pôrode, vďaka za každé predčasne narodené bábätko.

Úprimne veríme, že aj tento rok sa rozhodnete podporiť OZ malíček a Vaše 2% tak venujete na pomoc tým najmenším nôžkam, ktoré túžia robiť veľké kroky. Aj vďaka Vašim 2% tak budeme spoločne môcť pomáhať naďalej zlepšiť ich štart do života.

Ďakujeme,

Váš tím OZ malíček .

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.