Podporte nás nákupom cez internet

Podporte nás nákupom cez internet

Naše OZ maliček môžete podporiť aj pri nakupovaní cez internet a dokonca bez toho, aby vás to stálo čo i len 1 cent navyše. Ak nakupujete na internete a chcete nám pri tom zároveň pomôcť, pridajte si do vášho predvoleného prehliadača tohoto pomocníka Dobromat: https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat. Upozorní vás v prípade, že navštívite obchod, v ktorom môžete nákupom podporiť svoje obľúbené združenie. Táto aplikácia pri návšteve internetového obchodu taktiež zariadi, že časť vašej útraty pôjde na podporu našich aktivít.


Ak si pomocníka nepridáte, je môžete nás podporiť tak, že pred každým nákupom navštívite stránku http://dobromat.sk a spravíte nasledovné:

  • na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a naše združenie malíček
  • stránka vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť
  • z nákupu vyplatí obchod Dobromatu príspevok
  • následne ho Dobromat pošle na náš účet a my ho použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez Dobromat, vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

Ďakujeme všetkým, ktorý využijú tento spôsob nakupovania a tak pomôžu nášmu OZ malíček získať finančné prostriedky na naše ďalšie projekty. Aj vďaka vám pomáhame predčasniatkam a ich rodinám po celom Slovensku.